4ento Street Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4ento Street Crew

Добредојде на 4entoStreetCrew форумот Гостин
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на 4entoStreetCrew форумот Се надеваме дека ќе уживате во содржината...

 

 АЈДЕ МОМЦИ

Go down 
3 posters
АвторПорака
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

АЈДЕ МОМЦИ Empty
ПишувањеПредмет: АЈДЕ МОМЦИ   АЈДЕ МОМЦИ I_icon_minitimeСаб Ное 14 2009, 04:51

ТИЕ ШТО САКААТ ДА ВЛЕЗАТ ВО КЛАН НЕКА СЕ ПРИЈАВААТ НА СЛЕДНИОВ НАЧИН:
1.NICK
2.Server (каде што играте)
3.Iskustvo(колку време играте CS)
4.Godini(колку години имате)
5.Ke bides li redoven na forumot i na server?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
Narkom'AAAn
Број на мислења : 1
Join date : 2010-05-15

АЈДЕ МОМЦИ Empty
ПишувањеПредмет: Re: АЈДЕ МОМЦИ   АЈДЕ МОМЦИ I_icon_minitimeЧет Мај 20 2010, 00:22

Nick:Narkom'AAAn
Server:Na tabu gaming i tabu inel
Iskustvo :2god
godini:14
ke bides li redoven na forumot i na serverite:veke sum redoven a i ke prodolzam da bidam Very Happy Wink
Вратете се на почетокот Go down
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

АЈДЕ МОМЦИ Empty
ПишувањеПредмет: Re: АЈДЕ МОМЦИ   АЈДЕ МОМЦИ I_icon_minitimeПет Мај 21 2010, 00:48

Narkom'AAAn напиша:
Nick:Narkom'AAAn
Server:Na tabu gaming i tabu inel
Iskustvo :2god
godini:14
ke bides li redoven na forumot i na serverite:veke sum redoven a i ke prodolzam da bidam Very Happy Wink

Ќе го разгледам твоето пријавување ... па ќе видам што ќе одлучам...ќе бидеш информиран за што како...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
4.S.C.-*Son1-*

4.S.C.-*Son1-*


Број на мислења : 65
Join date : 2009-10-30

АЈДЕ МОМЦИ Empty
ПишувањеПредмет: Re: АЈДЕ МОМЦИ   АЈДЕ МОМЦИ I_icon_minitimeСаб Мај 22 2010, 20:31

Хах Ај да си ја пробам среќата.. ! (:
Ник:Sonny
Сервер : ТАБУ Афкорс
Искуство 2 години .. + Бев еднаш 4СЦ (: Мн сум „јак“ х))))))
Години ае за еден месец 14
Редовен ве Сум (:
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

АЈДЕ МОМЦИ Empty
ПишувањеПредмет: Re: АЈДЕ МОМЦИ   АЈДЕ МОМЦИ I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
АЈДЕ МОМЦИ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» позз момци :D

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
4ento Street Crew :: НАШИОТ КЛАН :: Пријавување за влез во клан...-
Отиди до: