4ento Street Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4ento Street Crew

Добредојде на 4entoStreetCrew форумот Гостин
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на 4entoStreetCrew форумот Се надеваме дека ќе уживате во содржината...

 

 позз момци :D

Go down 
4 posters
АвторПорака
XorTre[R]

XorTre[R]


Број на мислења : 2
Join date : 2010-03-31

позз момци :D Empty
ПишувањеПредмет: позз момци :D   позз момци :D I_icon_minitimeСре Мар 31 2010, 11:23

1.XorTre[R]
2.Server (каде што играте) - TABU Gaming,TABU dust2&inferno, TABU AWP и ТАBU CW
3.Iskustvo(колку време играте CS)- 5
4.Godini(колку години имате) 13 кон 14 Smile
5.Ke bides li redoven na forumot i na server? - не е проблем за на форум а на серверот сум редовен Smile
Вратете се на почетокот Go down
4.S.C.-*Son1-*

4.S.C.-*Son1-*


Број на мислења : 65
Join date : 2009-10-30

позз момци :D Empty
ПишувањеПредмет: Re: позз момци :D   позз момци :D I_icon_minitimeСре Мар 31 2010, 11:26

auu intersnooooooooooo
Вратете се на почетокот Go down
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

позз момци :D Empty
ПишувањеПредмет: Re: позз момци :D   позз момци :D I_icon_minitimeЧет Апр 01 2010, 20:29

да да ... xD
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
4.S.C.-*Mr.Musculo*
Број на мислења : 33
Join date : 2010-01-15
Age : 24

позз момци :D Empty
ПишувањеПредмет: Re: позз момци :D   позз момци :D I_icon_minitimeСаб Апр 03 2010, 22:17

HeHe Se
Slozuvam
So xortrer za vlez u klan
Ali Kako Ke Kazhe Shefot Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

позз момци :D Empty
ПишувањеПредмет: Re: позз момци :D   позз момци :D I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
позз момци :D
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» АЈДЕ МОМЦИ
» Позз :)
» Позз од Son1 !!!!
» позз и од мене :)

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
4ento Street Crew :: КАНТА :: КАНТА!!!-
Отиди до: