4ento Street Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4ento Street Crew

Добредојде на 4entoStreetCrew форумот Гостин
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на 4entoStreetCrew форумот Се надеваме дека ќе уживате во содржината...

 

 Windows XP SP3

Go down 
3 posters
АвторПорака
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

Windows XP SP3 Empty
ПишувањеПредмет: Windows XP SP3   Windows XP SP3 I_icon_minitimeПон Мај 10 2010, 23:09

Windows XP SP3 Windows%20Speed%20XP

1 - Стандарден режим
Традиционален инсталација на Windows со сите прашања (запира) за време на инсталацијата.

2 - Полу-автоматски режим
Исфрлени s3riala пишување, Ви овозможува да го конфигурирате за време на инсталацијата на компоненти, името на компјутерот, администраторот лозинка, итн

3 - Автоматски режим
Речиси целосно автоматизирана процедура на инсталација не бараат s3riala, запира, кои беа, на почетокот на инсталацијата изберете диск партиција и последната фаза од влегувањето на корисник / s и пар bzdetów кои не можат да се отфрли.


-Инсталирај XP SP3 е интегрирана, критични закрпи на 04.05.2008, додаде кормила SATA-текст на владата на неколку контролори.
Ја променив позадина на системот, за инсталација е изменета на екранот, а исто така додаде два визуелни теми (како на пример сликите). Сите овие промени не влијаат врз дестабилизација на системот. Кога ќе го смените изгледот на програми не се користат трети страни, како на пример WindowBlinds или слични.
Интегриран Windows Media Player 11 и на Internet Explorer 7

По инсталерот zabotowaniu таблички, покажува Мени за избор е инсталиран, Има 8 секунди до мешаница на глувчето или со притискање на копче нагоре или надолу за да се запре часовникот и изберете метод на инсталација (тастатура простор, и внеси копчињата се усвојувањето).

За поправка на оштетените систем може да користат само еден стандард за инсталација, автоматска инсталација, инсталација и Półautomatycznapomijaja може да се поправат.

Сите форми се базирани на стандард instalce Win XP, има само правилно загатки скрипти контролирани.

Серија за Стандарден режим е стандардна инсталација мени.

Инсталирај во автоматски мод и полуавтоматски


Windows XP SP3 25gghms

http://rapidshare.com/files/326467896/Windows.XP.SP3.Corporate.PL.part1.rar
http://rapidshare.com/files/326483189/Windows.XP.SP3.Corporate.PL.part2.rar
http://rapidshare.com/files/326743850/Windows.XP.SP3.Corporate.PL.part3.rar
http://rapidshare.com/files/326748508/Windows.XP.SP3.Corporate.PL.part4.rar
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

Windows XP SP3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Windows XP SP3   Windows XP SP3 I_icon_minitimeСре Мај 12 2010, 17:43

Дали прави проблеми на цс?? имам слушнато дека од новиве Виндоус се прај лаг на цс .. ?
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

Windows XP SP3 Empty
ПишувањеПредмет: zz   Windows XP SP3 I_icon_minitimeПет Мај 14 2010, 16:36

Овој е XP windows, новиот windows e WINDOWS 7... Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
4.S.C.-*Son1-*

4.S.C.-*Son1-*


Број на мислења : 65
Join date : 2009-10-30

Windows XP SP3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Windows XP SP3   Windows XP SP3 I_icon_minitimeСре Јан 19 2011, 22:32

jas go imam ova service pack 3 ... Jak e mnG. Very Happy
POZZZZZZZZZZZZZZZzzzzz
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content

Windows XP SP3 Empty
ПишувањеПредмет: Re: Windows XP SP3   Windows XP SP3 I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Windows XP SP3
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Windows Live Messenger 9.0 !

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
4ento Street Crew :: COUNTER STRIKE 1.6 :: Download-
Отиди до: