4ento Street Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4ento Street Crew

Добредојде на 4entoStreetCrew форумот Гостин
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на 4entoStreetCrew форумот Се надеваме дека ќе уживате во содржината...

 

 За сите оние кои спортуваат нешто

Go down 
3 posters
АвторПорака
REN1 [girlpower]

REN1 [girlpower]


Број на мислења : 15
Join date : 2009-12-18
Age : 28
Местолокација : Охрид

За сите оние кои спортуваат нешто Empty
ПишувањеПредмет: За сите оние кои спортуваат нешто   За сите оние кои спортуваат нешто I_icon_minitimeНед Дек 27 2009, 12:26

За сите фанови на спорт во секоја смисла, сите шо тренираат нешто или пак шо сакакет да тренирет или да игрет нешто (фудбал, кошарка, ракомет, одбојка, одет во теретана, скејтање ,бокс, карате, кик-бокс, пливање, ватерполо, тенис, скиање и друго )

Да видиме дали имаме нешто друго освен кантеристи Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.rts-gaming.tk/
REN1 [girlpower]

REN1 [girlpower]


Број на мислења : 15
Join date : 2009-12-18
Age : 28
Местолокација : Охрид

За сите оние кои спортуваат нешто Empty
ПишувањеПредмет: Re: За сите оние кои спортуваат нешто   За сите оние кои спортуваат нешто I_icon_minitimeНед Дек 27 2009, 12:27

Епа вака јас имам тренирано порано карате 1 година тренирав и после почна да не ми се свиѓат спортот битно е то стигнав до зелен појас и пред полагањето за син појас се откажав а то беше негде ко имав 10-11 години Smile

После каратето досадно ми беше дома само на кантер да лупам на компјутер и решив да одам на Стрекачко таму морам да признам дека ми беше супер се и имам желба сеуште да одам али то е то.... одев некаде пола година и научив многу добри работи околу то али причината шо се откажав беше то не се поклопвев со термините и зшо ми беше многу далеку и одевме со превоз од клубот али после и школово некако почнавме до покасно да сме насшколо и прекинав ... geek

Еее и последен мој спорт шо го тренирав беше едрењето еее тој спорт најмногу ми остана в срце баш ми беше супер да одам искрено ме воодушеви езерово во раните утрински часој пред да опечит сонцето и се то.... На едрење одев пред 2 лета зато шо се едрит само на лето јас одев едно лето и не ми требаше да одам на плажа зато шо се печев на сонцето после во едрилица и се напрајв бетер од џупцине silent .... Мислам ова лето да одам пак али некако ми е многу рано на лето да станвам во 8:30 да се спремаш во 9 ти почвит тренинг па се до 12 .... многу е исцрпувачко и то беше еднинствена причина поради која се откажав pale

Толку беше од спортовите кои ги имам тренирано но спортот што би сакала најмногу да го тренирам во Охрид нема услови за тоа.... а тоа е пливање и ватерполо Sad

Епа то беше се од мене покрај овие спортови шо сум ги тренирала има и некој шо ги иам играно непрофесионално а и уште ги играм а то се фудбал и кошарка sunny

Ајде сега позз пишете и кажете нешто повеќе за вас доста беше за мене ... jocolor
Вратете се на почетокот Go down
http://www.rts-gaming.tk/
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

За сите оние кои спортуваат нешто Empty
ПишувањеПредмет: Re: За сите оние кои спортуваат нешто   За сите оние кои спортуваат нешто I_icon_minitimeНед Дек 27 2009, 14:09

Едно време Тренирав КИК-БОКС али .. ми здосади и ми беше далеку од дома ... сега се запишав на фудбал .. не баш сега !! Пред едно 3-4 Год .. и Супер ми е .. само уше спонзор фали .. и така.. !!

Поздрав СПОРТИСТИ !
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
hejmilanooby

hejmilanooby


Број на мислења : 16
Join date : 2009-12-23
Age : 28
Местолокација : Macedonia,Ki4ev0

За сите оние кои спортуваат нешто Empty
ПишувањеПредмет: Re: За сите оние кои спортуваат нешто   За сите оние кои спортуваат нешто I_icon_minitimeНед Дек 27 2009, 22:24

Hmmmmm pa jas da kazam najomilen sport mi bese fudbal i uste mi e no veke ne trenira ni ne igram , odev na F.K NAPREDOK Kicevo skoro 5 godini tamo trenirav stignav do Pioneri-Kadet i posle go ostaiv vo 8-mo oddelenie koga imav 14 godini i pocnav da igram CS veke igrav CS ama poke na fudbal bev zafaten a od 8-smo koga go ostaiv Klubov poso nemase ni sponsor nemase nisto i tolku mojata karijera za fudbal.Sega igram stallno CS no mozda sea us malce ke odam France i ke probam za fudbal so moza , jas mislam nisto ne moza no ke probam deka ima 1 god nesum igral fudbal xD :S lol!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
Sponsored content

За сите оние кои спортуваат нешто Empty
ПишувањеПредмет: Re: За сите оние кои спортуваат нешто   За сите оние кои спортуваат нешто I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
За сите оние кои спортуваат нешто
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» НЕДОСТИГА ЛИ НЕШТО НА ФОРУМ

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
4ento Street Crew :: ЗАБАВА :: Омилен спорт-
Отиди до: