4ento Street Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4ento Street Crew

Добредојде на 4entoStreetCrew форумот Гостин
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на 4entoStreetCrew форумот Се надеваме дека ќе уживате во содржината...

 

 REN1 [girlpower]`s вицови

Go down 
2 posters
АвторПорака
REN1 [girlpower]

REN1 [girlpower]


Број на мислења : 15
Join date : 2009-12-18
Age : 28
Местолокација : Охрид

REN1 [girlpower]`s вицови Empty
ПишувањеПредмет: REN1 [girlpower]`s вицови   REN1 [girlpower]`s вицови I_icon_minitimeНед Дек 27 2009, 11:53

Зошто циган кога јаде бурек му е откопчан дуќанот?
- За мувите да не му се збираат на бурекот.
=========================================================
Како чука срцето на една плавуша?
- Тупа-глупа, тупа-глупа, тупа-глупа...
=========================================================
Зошто русокоса реди коприви на кровот?
- Дознала дека гром во коприва не удира.
=========================================================
Седнува плавуша во авион за Њујорк во кабината на пилотот и копилотот. Доаѓа копилотот и и вели дека овде не и е местото е дека треба да се премести кај другите патници а таа се прави улава, и тогаш доаѓа пилотот и шепнува нешто и таа веднаш станува и се преместува кај патниците. Тогаш копилотот го прашува пилотот со и шепанал и тој му одговара:
- И кажав дека овој дел од авионот нема да лета за Њујорк.
=========================================================
Седат две плавуши и едната ја прашува другата:
- Знаеш ли што е црн хумор?
- Знам,тоа е кога се смеат црнци.
=========================================================
Си седел некој Македонец во некој локал во Битола и си појадувал тост со маргарин и мармалад кога до него седнал некој Грк кој џвакал мастика. Македонецот го игнорирал но сепак гркот почнал да зборва:
- Еј, вие тука јадите цел леб за појадок ?
- Да.
Гркот направил балонче со мастиката и гордо продолжил:
- Ние не. Јадeме само пола. Останатото го фрламе во корпи за рециклирање и после ви го пуштаме тука во форма на леб за тост.
Македонецот си поќутел. Но гркот упорен продолжил:
- Вие тука го јадeте целиот мармалад?
- Да. - рекол македонецот.
- Ние не. Ние во Грција јадиме свежо овошје. Сите остатоци ги фрламе во канти за рециклирање и ви ги пуштаме тука во форма на мармалад.
На македонецот му пукнал филмот и го прашал гркот:
- Вие ебeте долу во Грција?
- Па се разбира. - рекол гркот.
- И што им правите на кондомите по сексот? - прашал македонецот
- Па ги фрламе, нормално. - одговорил гркот.
На тоа Македонецот му рекол:
- Ние не! Тука во Македонија ги фрламе во корпа ги рециклираме и после ви ги пуштаме во Грција во форма на мастики.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.rts-gaming.tk/
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

REN1 [girlpower]`s вицови Empty
ПишувањеПредмет: Re: REN1 [girlpower]`s вицови   REN1 [girlpower]`s вицови I_icon_minitimeНед Дек 27 2009, 14:10

ToP,ToP,ToP !!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
REN1 [girlpower]

REN1 [girlpower]


Број на мислења : 15
Join date : 2009-12-18
Age : 28
Местолокација : Охрид

REN1 [girlpower]`s вицови Empty
ПишувањеПредмет: Re: REN1 [girlpower]`s вицови   REN1 [girlpower]`s вицови I_icon_minitimeНед Дек 27 2009, 14:28

Данкешен
Вратете се на почетокот Go down
http://www.rts-gaming.tk/
Sponsored content

REN1 [girlpower]`s вицови Empty
ПишувањеПредмет: Re: REN1 [girlpower]`s вицови   REN1 [girlpower]`s вицови I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
REN1 [girlpower]`s вицови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» REN1 [girlpower] GL ^^ HF
» Неколку сликички од REN1 [girlpower]
» Ево некој сервери на кој игра REN1 [girlpower]

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
4ento Street Crew :: ЗАБАВА :: Вицотека-
Отиди до: