4ento Street Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4ento Street Crew

Добредојде на 4entoStreetCrew форумот Гостин
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на 4entoStreetCrew форумот Се надеваме дека ќе уживате во содржината...

 

 Windows Live Messenger 9.0 !

Go down 
4 posters
АвторПорака
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

Windows Live Messenger 9.0 ! Empty
ПишувањеПредмет: Windows Live Messenger 9.0 !   Windows Live Messenger 9.0 ! I_icon_minitimeПет Ное 06 2009, 10:53

Здраво !

Имам проблем со новиот Месинџер ! незнам зашто несака да се конектира !! на стариот МСН сакаше и сега пред некој ден ми дојде едно Да го инсталирам новиот иначе ке не мозам да продолжам со употреба на стариот !! го инсталирав и Не сака да се Конектира !!

Кој знае нека ми пише на МСН !!

Позз 4.S.C.-* TEAM*
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
4.S.C.-*Son1-*

4.S.C.-*Son1-*


Број на мислења : 65
Join date : 2009-10-30

Windows Live Messenger 9.0 ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Windows Live Messenger 9.0 !   Windows Live Messenger 9.0 ! I_icon_minitimeПет Ное 06 2009, 12:49

Па вака .. LoaDinG*!

За да те логира на новото мсн прво треба да го избришеш старото! Па потоа ... инсталирај го новото !

Позз! 4.S.C- Теам!
Вратете се на почетокот Go down
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

Windows Live Messenger 9.0 ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Windows Live Messenger 9.0 !   Windows Live Messenger 9.0 ! I_icon_minitimeПет Ное 06 2009, 13:00

Благодарам Сон1 ,но јас го избришав старото !! и несака да се логира !!

Виндоувс Виста имам !! можда е до Виста !!Pozz 4.S.C.-*TeaM*
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
4.S.C.-*Son1-*

4.S.C.-*Son1-*


Број на мислења : 65
Join date : 2009-10-30

Windows Live Messenger 9.0 ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Windows Live Messenger 9.0 !   Windows Live Messenger 9.0 ! I_icon_minitimeПет Ное 06 2009, 17:55

Па брат ...

Смени го виндовсот ..нема што друго да ти кажам!
Smile
Вратете се на почетокот Go down
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

Windows Live Messenger 9.0 ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Windows Live Messenger 9.0 !   Windows Live Messenger 9.0 ! I_icon_minitimeПет Ное 06 2009, 19:08

TOA I RAZMISLUVAM !! No tatkomi .. ako mu kazam deka e za cs / .. ili neso dr !ke mi kaze ne !!

PoUz 4.S.C.-*TeaM*
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
4.S.C.-*Son1-*

4.S.C.-*Son1-*


Број на мислења : 65
Join date : 2009-10-30

Windows Live Messenger 9.0 ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Windows Live Messenger 9.0 !   Windows Live Messenger 9.0 ! I_icon_minitimeПет Ное 06 2009, 19:21

Па брат .. кажи му дека... не ти се свиѓа Vista.. или смисли нешто друго...
Вратете се на почетокот Go down
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

Windows Live Messenger 9.0 ! Empty
ПишувањеПредмет: zz   Windows Live Messenger 9.0 ! I_icon_minitimeПет Ное 06 2009, 20:28

BRATEEEE XP STAVAJ SII Smile ODMAA
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
4.S.C.-*Son1-*

4.S.C.-*Son1-*


Број на мислења : 65
Join date : 2009-10-30

Windows Live Messenger 9.0 ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Windows Live Messenger 9.0 !   Windows Live Messenger 9.0 ! I_icon_minitimeПет Ное 06 2009, 20:33

и + ХР Proffesional! закон е!


Последната промена е направена од Son1 Erikson1 на Сре Јан 19 2011, 22:42. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

Windows Live Messenger 9.0 ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Windows Live Messenger 9.0 !   Windows Live Messenger 9.0 ! I_icon_minitimeСаб Ное 07 2009, 13:17

Хп Ке си ставам ама .. ЦД ?? ако има некој нека дае еј !! да не барам од тој со ми го поправа Пц ! Аркна ми кажа дека има некој негов другар Хп 7 !

ПоУз 4.S.C.-*TeaM*
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
pi6tolerO
Број на мислења : 9
Join date : 2009-11-03

Windows Live Messenger 9.0 ! Empty
ПишувањеПредмет: zz   Windows Live Messenger 9.0 ! I_icon_minitimeСаб Ное 07 2009, 13:53

odi na pazar3.com.mk kaj prebaruvanje napisi windows 7 imash go CD to za 100 den.

pozz
Вратете се на почетокот Go down
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

Windows Live Messenger 9.0 ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Windows Live Messenger 9.0 !   Windows Live Messenger 9.0 ! I_icon_minitimeЧет Ное 12 2009, 22:32

Пиштолеро .. ПРВА ОПОМЕНА ПРЕД БАН !!


Си ги прочитал ли правилата на форумов??? ај прочитај .. да не се караме ..

НЕ СМЕЕ ДА СЕ РЕКЛАМИРА ДРУГ ФОРУМ ..

Знам дека сакаше да ми помогнеш ама .. можеше и на мсн да ми кажеш !!


Позз Теам
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
Sponsored content

Windows Live Messenger 9.0 ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Windows Live Messenger 9.0 !   Windows Live Messenger 9.0 ! I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Windows Live Messenger 9.0 !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Windows XP SP3

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
4ento Street Crew :: COUNTER STRIKE 1.6 :: Општо за Counter strike-
Отиди до: