4ento Street Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4ento Street Crew

Добредојде на 4entoStreetCrew форумот Гостин
 
HomeБарајРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на 4entoStreetCrew форумот Се надеваме дека ќе уживате во содржината...

 

 OVA VI E ZA DA IMATE 100 FPS ;)

Go down 
АвторПорака
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 31
Местолокација : Skopje

OVA VI E ZA DA IMATE 100 FPS ;) Empty
ПишувањеПредмет: OVA VI E ZA DA IMATE 100 FPS ;)   OVA VI E ZA DA IMATE 100 FPS ;) I_icon_minitimeСре Aвг 19 2009, 20:54

Ova moze samo ako imas NVIDIA graficka namesti gi setinzite kako na slikata
https://2img.net/r/ihimizer/img149/3532/2vx2bfq.jpg
potoa vo konzola od counter stirke napisi net_graph 3 i fps_max 101 togas ke imas 100 fps

pozz cheers geek
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
 
OVA VI E ZA DA IMATE 100 FPS ;)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» PISETE STO OPREMA IMATE ;)

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
4ento Street Crew :: COUNTER STRIKE 1.6 :: Општо за Counter strike-
Отиди до: