4ento Street Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4ento Street Crew

Добредојде на 4entoStreetCrew форумот Гостин
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на 4entoStreetCrew форумот Се надеваме дека ќе уживате во содржината...

 

 Правила за овој форум

Go down 
АвторПорака
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

Правила за овој форум Empty
ПишувањеПредмет: Правила за овој форум   Правила за овој форум I_icon_minitimeПон Aвг 17 2009, 13:57

Забрането е:

- Рекламирање на друг форум, сајт, сервер и се останато без дозвола од администраторот
- За секоја нова работа отварајте нова тема, а не во темите на другите членови да пишувате за вас.
- Spam, flood, непотребно натрупување на постови (освен во делот на форумот каде што тоа е дозволено
- Навреди од верска, национална, политичка и друго...
- Инцирање на теми и постови кои се надвор од темата, доколку тоа се случи истите ќе бидат преместени/изменети/избришани
- Пред да отворите нова тема разгледајте малку во претходните страни да не е веќе отворена таква тема.Одвојте си малку време за да го запознаете подобро овој форум. Можеби ќе видите многу интересни теми кои чекаат на вашите постови и мислења.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
 
Правила за овој форум
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» НЕДОСТИГА ЛИ НЕШТО НА ФОРУМ
» ПРАВИЛА!!!

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
4ento Street Crew :: ФОРУМ :: ПРАВИЛА ЗА ОВОЈ ФОРУМ-
Отиди до: