4ento Street Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4ento Street Crew

Добредојде на 4entoStreetCrew форумот Гостин
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на 4entoStreetCrew форумот Се надеваме дека ќе уживате во содржината...

 

 ЧАК НОРИС ЛЕГЕНДА!!! :)

Go down 
АвторПорака
InTeL*
АДМИНИСТРАТОР
InTeL*


Број на мислења : 24
Join date : 2009-08-17
Age : 28

ЧАК НОРИС ЛЕГЕНДА!!! :) Empty
ПишувањеПредмет: ЧАК НОРИС ЛЕГЕНДА!!! :)   ЧАК НОРИС ЛЕГЕНДА!!! :) I_icon_minitimeЧет Дек 03 2009, 16:49

Само Чак Норис кој е терорист може да купи пишка од полицајците Very Happy Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
InTeL*
АДМИНИСТРАТОР
InTeL*


Број на мислења : 24
Join date : 2009-08-17
Age : 28

ЧАК НОРИС ЛЕГЕНДА!!! :) Empty
ПишувањеПредмет: Re: ЧАК НОРИС ЛЕГЕНДА!!! :)   ЧАК НОРИС ЛЕГЕНДА!!! :) I_icon_minitimeЧет Дек 03 2009, 16:50

Само Чак Норис може кучата низ прозор да ја фрли... хахахахаха
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
 
ЧАК НОРИС ЛЕГЕНДА!!! :)
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
4ento Street Crew :: ЗАБАВА :: Вицотека-
Отиди до: