4ento Street Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4ento Street Crew

Добредојде на 4entoStreetCrew форумот Гостин
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на 4entoStreetCrew форумот Се надеваме дека ќе уживате во содржината...

 

 Обврска на еден играч!!!

Go down 
АвторПорака
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

Обврска на еден играч!!! Empty
ПишувањеПредмет: Обврска на еден играч!!!   Обврска на еден играч!!! I_icon_minitimeВто Ное 03 2009, 02:50


1. Да игра тимски;
2.Да го проверува секое штек место;
3.Ако нема некој пари за пушка нека напише "DROP";
4.Кога ке се каже ECO никој ништо да не купува ;
5.Кога ке се каже Full се купува све бомби и деф;
6.Ако се каже RUSH тогаш одат сите , евентуално само 1 може да чува грб ;
7.Играч кој има C4 не треба да води ама не треба ни да биде последен ;
8.Ќе се поштуваат противниците и ако се PRO, и ако се ботови;
9.На сервер се доага минимум 5минути пред натпреварот !;
10.Секогаш пред cw да се дојде на TEAMSPEEK !!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
 
Обврска на еден играч!!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
4ento Street Crew :: НАШИОТ КЛАН :: Правила за да бидеш во 4entoStreetCrew-
Отиди до: