4ento Street Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4ento Street Crew

Добредојде на 4entoStreetCrew форумот Гостин
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на 4entoStreetCrew форумот Се надеваме дека ќе уживате во содржината...

 

 Eve dobar vic !

Go down 
2 posters
АвторПорака
4.S.C.-*Son1-*

4.S.C.-*Son1-*


Број на мислења : 65
Join date : 2009-10-30

Eve dobar vic ! Empty
ПишувањеПредмет: Eve dobar vic !   Eve dobar vic ! I_icon_minitimeПет Окт 30 2009, 22:01

Доктор во лудница гледа како пациент влече конец со него и му вика:
- Па добро зошто го влечеш конецот?
- Па пробав да го буткам, ама не оди. - тажно одговорил лудакот.
Вратете се на почетокот Go down
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

Eve dobar vic ! Empty
ПишувањеПредмет: Re: Eve dobar vic !   Eve dobar vic ! I_icon_minitimeСаб Окт 31 2009, 23:35

hh dobar e Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
 
Eve dobar vic !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» AJDE PISETE NEKOJ DOBAR VIC ;)

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
4ento Street Crew :: ЗАБАВА :: Вицотека-
Отиди до: