4ento Street Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4ento Street Crew

Добредојде на 4entoStreetCrew форумот Гостин
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на 4entoStreetCrew форумот Се надеваме дека ќе уживате во содржината...

 

 Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...

Go down 
5 posters
АвторПорака
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeПет Окт 30 2009, 02:32

Aјде на LoaDinG* да му ја исполнам желбата Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeПет Окт 30 2009, 15:17

Brat stvarno e potrebno !! moze ima nekoj nekoja zabeleska za bilo so i neka ni kaze ! Smile


Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Ubda7751
Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Ubda6307
Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Ubd7433
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeСаб Окт 31 2009, 23:40

1. Зошто нема на тоа топ постерс ја нема таа линијата туку само кој е прв со посотви а не се знае колку !! Дај среди / ете го ова еј ! Neutral Neutral Neutral
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: zz   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeНед Ное 01 2009, 20:02

СРЕДЕНО И ТОЈ ПРОБЛЕМ Smile
ДРУГО ДА НЕ ИМА НЕШТО ДОДЕКА СУМ РАСПОЛОЖЕН ЗА СРЕДУВАЊЕ Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeНед Ное 01 2009, 23:28

Ke razgledam !!

Pozz

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Ubda7751
Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Ubda6307
Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Ubd7433
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeСре Ное 04 2009, 21:32

Критика до Ивори Smile !

-- Ивори ако може да те замолам да ме ставиш АДМИНИСТРАТОР НА ФОРУМОВ , бидејки : поредовен сум на страната од сите овде !! Можда не и од тебе ама на ден едно 50 пати најмалку ја отварам страницава !!!

Позз Теам
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
aBsoluty
Број на мислења : 5
Join date : 2009-11-01

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeПет Ное 06 2009, 18:18

Top e Sve !!
Вратете се на почетокот Go down
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: zz   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeСаб Ное 07 2009, 02:53

Fala fala Wink
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeСаб Ное 07 2009, 22:02

Ајвори дај среди ова горе со пишува : 4.S.C.-TEAM - REZLULTATI : WINS (1) LOST(0) --> АКО МОЖЕ ДА НАПИШЕШ ПРОТИВ КОЈ СМЕ ИГРАЛЕ И АКО СМЕ ИГРАЛЕ !!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: zz   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeНед Ное 08 2009, 05:09

Od damna bese toa pred 4 meseci vrska nemam so kogo igravme Wink
Samo znam deka bea od skopje -madzari a kako im bese klanot i4 ne pamtam...
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeНед Ное 08 2009, 13:25

Окс
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeЧет Дек 03 2009, 22:09

Ајвори дај види со Ексит .. на сервер не е баш најредовен .. ама ајде може да се каже .. а на ВебоВ не е ни регистриран !!

а КО најтажно во прв тим е .. ТоЧно Силен е ама .. :S__________________________

Brisi pOSTOV DEKA SEA KE MENJAM PW .. BRATUCED MI PISUVA GLUPOSTI !!


Последната промена е направена од 4.S.C LoaDinG* на Пет Дек 04 2009, 11:24. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: zz   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeПет Дек 04 2009, 01:03

4.S.C LoaDinG* напиша:
Ајвори дај види со Ексит .. на сервер не е баш најредовен .. ама ајде може да се каже .. а на ВебоВ не е ни регистриран !!

а КО најтажно во прв тим е .. ТоЧно Силен е ама .. :S
Kaко прво ја сум го примил...
како второ нека не те занима дали игра или не или зашто е во прв тим...
како трето имај респект спрема постарите играчи и тие што се во кланот а не само без врска да пишуваш нешто што не треба!!!
ТОЛКУ ОД МЕНЕ ПОЗДРАВ...
АКО ТИ СМЕТА НЕКОЈ МОЖЕШ НА МСН ДА МИ КАЖЕШ!!!
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeВто Дек 29 2009, 17:27

Само уште музиката ако може да се исфрли супер ке биде Very Happy

Поздрав
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: zz   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeВто Дек 29 2009, 22:41

Ајде и таа желба да ти ја исполнам... дека нова година е затоа Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeСре Дек 30 2009, 12:56

хахах Very Happy:D
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
4.S.C.-*Son1-*

4.S.C.-*Son1-*


Број на мислења : 65
Join date : 2009-10-30

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeПет Јан 29 2010, 15:26

eeeeeeee edna kritikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa/////


Abe gore aj neka pisuva 4.S.C.-*Son1 Erikson1* a ne 4.S.C.-*Son1 ericsson* Very Happy:D:D
POZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZzzz
Вратете се на почетокот Go down
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: zz   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeПет Јан 29 2010, 19:41

Oкеј бе уживај средена работа Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
4.S.C.-*Son1-*

4.S.C.-*Son1-*


Број на мислења : 65
Join date : 2009-10-30

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeСре Мар 03 2010, 23:33

Ajj use edna kritikaaaaaaaaaaaa ... ..ivory daj sredi ova so snegulkive kako prvo nova godina zavrsi Smile kako vtoro koa ke se ukl na webov celo mi koci Very Happy:D aj pozzzzzzzzzzzzzz
Вратете се на почетокот Go down
InTeL*
АДМИНИСТРАТОР
InTeL*


Број на мислења : 24
Join date : 2009-08-17
Age : 28

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeПет Мар 26 2010, 23:10

aj jas ke sredam ivory go nema go mrzi da vleze na forum xaxaxa Razz
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeВто Мар 30 2010, 12:38

InTeL* напиша:
aj jas ke sredam ivory go nema go mrzi da vleze na forum xaxaxa Razz
Не свири мелодии бе Smile
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeПет Апр 09 2010, 13:25

eeeeeee daj napravi mi nikot ubavo 4.S.C.[sw]-*LoaDinG* iii staj me pred son1 PLZ xD
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
4.S.C.-*Son1-*

4.S.C.-*Son1-*


Број на мислења : 65
Join date : 2009-10-30

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeПет Апр 09 2010, 22:10

ccc nooble Sad Sad Sad
Вратете се на почетокот Go down
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: зз   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitimeВто Апр 20 2010, 19:33

Доста плачеш бе ццццц
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
Sponsored content

Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... Empty
ПишувањеПредмет: Re: Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...   Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ... I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
Забелешки,критики и пофалби до форумот и кланот ...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
4ento Street Crew :: ФОРУМ :: Вашето мислење за форумот-
Отиди до: