4ento Street Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4ento Street Crew

Добредојде на 4entoStreetCrew форумот Гостин
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на 4entoStreetCrew форумот Се надеваме дека ќе уживате во содржината...

 

 Квалификации WCG 2009 - simpleX ќе не претставува во Кина

Go down 
АвторПорака
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

Квалификации WCG 2009 - simpleX ќе не претставува во Кина Empty
ПишувањеПредмет: Квалификации WCG 2009 - simpleX ќе не претставува во Кина   Квалификации WCG 2009 - simpleX ќе не претставува во Кина I_icon_minitimeВто Окт 27 2009, 03:18

Квалификации WCG 2009 - simpleX ќе не претставува во Кина Wcgklein2
qWCG 2009 - simpleX ќе не претставува во Кина
Квалификации WCG 2009 - simpleX ќе не претставува во Кина 2v272xk
1. Место- simpleX

2. Место - ENTITY

3. Место - Bloody RushПрвите три места ќе добијат медали од градоначалникот на град Скопје на церемонија која ќе се одржи непосредно по завршувањето на финалето пред Caffe Experience.
Квалификации WCG 2009 - simpleX ќе не претставува во Кина 28425zg4
Квалификации WCG 2009 - simpleX ќе не претставува во Кина 30036
Квалификации WCG 2009 - simpleX ќе не претставува во Кина Ubd8544
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
 
Квалификации WCG 2009 - simpleX ќе не претставува во Кина
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
4ento Street Crew :: ЗАБАВА ::  НОВОСТИ -
Отиди до: