4ento Street Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4ento Street Crew

Добредојде на 4entoStreetCrew форумот Гостин
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на 4entoStreetCrew форумот Се надеваме дека ќе уживате во содржината...

 

 позче и од 1mpuLS

Go down 
3 posters
АвторПорака
1mpuLS
Број на мислења : 1
Join date : 2009-09-22

позче и од 1mpuLS Empty
ПишувањеПредмет: позче и од 1mpuLS   позче и од 1mpuLS I_icon_minitimeСре Сеп 23 2009, 23:38

Па вака прво да кажам дека се викам Дарко , Играм цС веќе незнам 10 години ... со цс пораснав :DDDD
Ник ми е 1mpuLS и се гордеам шо сум у 4.S.C. (мн секси кланче) иам 15 години т.е. ќе пунам сеа 15 ама ај јбг Very Happy:D:D
Најчесто можете да ме најдете наа Табу гејминг (иден админ Very Happy:D:D: ) и така ... ае позз до сите и се гледаме МУАХ ! Very Happy
<3 4.s.c. team Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

позче и од 1mpuLS Empty
ПишувањеПредмет: zz   позче и од 1mpuLS I_icon_minitimeПон Сеп 28 2009, 14:11

WELCOME U KLAN ------> Wink
позче и од 1mpuLS 28425zg4
позче и од 1mpuLS 30036
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
4.S.C.-*LoaDinG*
Модератор
4.S.C.-*LoaDinG*


Број на мислења : 148
Join date : 2009-09-15
Age : 28
Местолокација : Skopje - 4ento

позче и од 1mpuLS Empty
ПишувањеПредмет: Re: позче и од 1mpuLS   позче и од 1mpuLS I_icon_minitimeСаб Ное 07 2009, 18:25

пОзз-че Имплус
Вратете се на почетокот Go down
http://www.4entostreetcrew.tk
Sponsored content

позче и од 1mpuLS Empty
ПишувањеПредмет: Re: позче и од 1mpuLS   позче и од 1mpuLS I_icon_minitime

Вратете се на почетокот Go down
 
позче и од 1mpuLS
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
4ento Street Crew :: ФОРУМ :: Претставување на членови-
Отиди до: