4ento Street Crew
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4ento Street Crew

Добредојде на 4entoStreetCrew форумот Гостин
 
HomeБарајLatest imagesРегистрирајте сеВлез
Добредојдовте на 4entoStreetCrew форумот Се надеваме дека ќе уживате во содржината...

 

 АКО САКАТЕ МОЖЕ ДА ОДГОВОРИТЕ

Go down 

Како ви се допага форумов?
Одличен
АКО САКАТЕ МОЖЕ ДА ОДГОВОРИТЕ Icon_voting_bar100%АКО САКАТЕ МОЖЕ ДА ОДГОВОРИТЕ Icon_voting_bar
 100% [ 11 ]
Добар
АКО САКАТЕ МОЖЕ ДА ОДГОВОРИТЕ Icon_voting_bar0%АКО САКАТЕ МОЖЕ ДА ОДГОВОРИТЕ Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Може и подобар
АКО САКАТЕ МОЖЕ ДА ОДГОВОРИТЕ Icon_voting_bar0%АКО САКАТЕ МОЖЕ ДА ОДГОВОРИТЕ Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Па онака
АКО САКАТЕ МОЖЕ ДА ОДГОВОРИТЕ Icon_voting_bar0%АКО САКАТЕ МОЖЕ ДА ОДГОВОРИТЕ Icon_voting_bar
 0% [ 0 ]
Општо гласови : 11
 

АвторПорака
4.S.C.-*IVORY-Butcher*
АДМИНИСТРАТОР
4.S.C.-*IVORY-Butcher*


Број на мислења : 147
Join date : 2008-11-30
Age : 32
Местолокација : Skopje

АКО САКАТЕ МОЖЕ ДА ОДГОВОРИТЕ Empty
ПишувањеПредмет: АКО САКАТЕ МОЖЕ ДА ОДГОВОРИТЕ   АКО САКАТЕ МОЖЕ ДА ОДГОВОРИТЕ I_icon_minitimeВто Сеп 01 2009, 06:02

ПОЗДРАВ НА СИТЕ Wink
1.Гласајте колку ви се допаѓа форумов
2.Некоја критика ако имате исто може да ја пишете
3.Некое прашање во врска со форумот ?

АКО САКАТЕ МОЖЕ ДА ОДГОВОРИТЕ 28425zg4
АКО САКАТЕ МОЖЕ ДА ОДГОВОРИТЕ 30036
АКО САКАТЕ МОЖЕ ДА ОДГОВОРИТЕ 4985cl9


Последната промена е направена од 4.S.C.-*IVORY-Butcher* на Чет Сеп 17 2009, 13:03. Мислењето е променето 2 пати.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.tabu.com.mk
 
АКО САКАТЕ МОЖЕ ДА ОДГОВОРИТЕ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» САКАТЕ ЛИ ДА ОДИГРАМЕ CW -1 теам vs 2 теам ???

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
4ento Street Crew :: ФОРУМ :: Вашето мислење за форумот-
Отиди до: